é
Ì
Í
Ò
Ó
Ù
Ú

słownik polsko-włoski

Przedstawiamy Ci słownik polsko-włoski na miarę Twoich potrzeb. Nie musisz już wychodzić do biblioteki i przeszukiwać wielu słowników w poszukiwaniu najlepszego tłumaczenia. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę dane hasło i za chwilę otrzymasz tłumaczenie wybranego przez Ciebie słowa z języka polskiego na włoski. Poza tłumaczeniem słownik wyszuka także wyrażenia i idiomy. W naszym słowniku możesz także przeglądać wszystkie zgromadzone hasła. Dodatkowym plusem naszego słownika jest możliwość korzystania ze słowników specjalistycznych między innymi słownika prawniczego, medycznego czy technicznego. Z pomocą słownika polsko-włoskiego każde zadanie domowe, praca czy tłumaczenie stanie się proste, a nauka języka włoskiego może stać się wielką przygodą.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język włoski lub z języka włoskiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Włochy to piękny kraj, a język włoski to piękny język. Potwierdzą to wszyscy, którzy odwiedzili kraj w kształcie buta i mieli kontakt z tamtejszym narzeczem. Nie chcesz tracić okazji na lepsze poznanie włoskiego temperamentu? Zatem słownik polsko-włoski to powinien być dla Ciebie priorytet. Nie czekaj, nie szukaj innego sposobu nauki - to słownik włoskiego gwarantuje Ci najlepszą i najbardziej merytoryczną wiedzę. Skorzystaj z przygotowanego alfabetycznego wykazu i poznaj słowa w języku włoskim.

SŁOWNIKI JĘZYKA polsko-włoskiego

słowniki języka polsko-włoskiego

Słownik uniwersalny polsko-włoski: 9,601
Słownik architektury polsko-włoski: 5,114
Słownik religii polsko-włoski: 3,668
Otwarty słownik polsko-włoski: 18,520