à
â
æ
ç
è
é
ê
ë
î
ï
ô
œ
ù
û
ü
Ÿ

słownik polsko-francuski

Jeśli uczysz się języka francuskiego, to z pewnością czasem szukasz tłumaczenia konkretnego słowa. W tym celu wertujesz różne słowniki. Czasem zdarza się, że słownik nie podaje tłumaczeń specjalistycznych z dziedziny prawa czy medycyny. Dla naszego słownika polsko- francuskiego nie stanowi to żadnego problemu. W naszej bazie znajdują się tysiące haseł z różnych dziedzin życia, a także słownictwo specjalistyczne. Wystarczy dostęp do Internetu i bardzo szybko możesz odnaleźć interesujące Cię tłumaczenie z języka polskiego na francuski dowolnie wybranego przez Ciebie słowa. Zobacz, jak przyjemna i efektywna może być nauka z naszym słownikiem, w mgnieniu oka poznasz wiele nowych słówek. Dodatkowo słownik podaje zwroty i wyrażanie, których znajomość jest konieczna i bardzo potrzebna podczas nauki języka obcego.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język francuski lub z języka francuskiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Zapraszamy do skorzystania z indeksu wyrazów słownika polsko-francuskiego. Jak to działa? Wystarczy, że klikniesz w literę, na która zaczyna się dane wrażenie w języku polskim, wybierzesz z listy wyraz i poznasz tłumaczenie. Tak działa słownik francuskiego przygotowany przez Ling.pl. Zatem do dzieła - wybierz wyraz z w języku polskim, aby dowiedzieć się, jaki jest jego odpowiednik po francusku. Słownik polsko-francuski już czeka na Ciebie i Twoją chęć nauki lub rozwiania lingwistycznych wątpliwości!

SŁOWNIKI JĘZYKA polsko-francuskiego

słowniki języka polsko-francuskiego

Słownik uniwersalny polsko-francuski: 8,798
ECTACO słownik polsko-francuski: 128,309
Polsko-francuski słownik terminologii prawniczej: 46,890
Słownik prawniczo handlowy polsko-francuski: 35,989
Słownik nieruchomości polsko-francuski: 5,251
Słownik terminów Unii Europejskiej polsko-francuski: 8,503
Słownik środowiska polsko-francuski: 5,120
Słownik religii polsko-francuski: 3,998
Otwarty słownik polsko-francuski: 80,106