Serwis Ling.pl korzysta z plików cookies

słownik polsko-niemiecki

Znajomość języków obcych jest bardzo ważna. Język niemiecki stanowi jeden z najpopularniejszych języków w naszym kraju. Jeśli szukasz zatem tłumaczenia wybranego przez Ciebie słowa, nasz słownik polsko-niemiecki jest w tym celu idealny. Dostęp do słownika mają wszyscy użytkownicy Internetu i jest on całkowicie darmowy. Dzięki zgromadzonym w naszej bazie tysiącom haseł możesz poznać tłumaczenie dowolnie wybranego przez Ciebie słowa z języka polskiego na niemiecki. Jest to bardzo przydatne, także w sytuacji, kiedy nie masz pewności, jak się zapisuje dane słowo. Nasz słownik rozwieje wszelkie wątpliwości. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych możesz zawęzić także zakres swoich poszukiwań do konkretnej dziedziny i przeszukać słownik medyczny czy pojęć prawniczych. Jest to znacznym ułatwieniem podczas wykonywania tłumaczeń.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki lub z języka niemieckiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.


Alfabetyczny spis wyrażeń ze słownika polsko-niemieckiego

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie słownik niemieckiego, który możesz teraz wykorzystać bez żadnych opłat. Jak? Wystarczy, że wybierzesz z poniższej listy literę, która odpowiada szukanemu wyrazowi. To indeks wszystkich słówek w języku niemieckim. Przydatny podczas nauki i poszerzania zasobu słownictwa. Indeks w języku polskim, tłumaczy wyrazy na język niemiecki. Oto clou działania i nasz słownik polski-niemiecki, który udostępniamy dla każdego!


słowniki języka niemieckiego
Słownik uniwersalny polsko-niemiecki:8,761
ECTACO słownik polsko-niemiecki:54,354
Słownik architektury polsko-niemiecki:5,205
Słownik techniczny polsko-niemiecki:16,550
Słownik prawniczo handlowy polsko-niemiecki:35,332
Słownik religii polsko-niemiecki:4,001
Słownik polityki i dyplomacji polsko-niemiecki:5,446
Słownik Ekologiczny polsko-niemiecki:5,147
Polsko-niemiecki słownik z zakresu kontroli finansowo-księgowej z indeksem zawodów i specjalności:6,189
Słownik nieruchomości polsko-niemiecki:5,353
Słownik terminów Unii Europejskiej polsko-niemiecki:8,506
Słownik turystyki polsko-niemiecki:10,545
Słownik z zakresu kontroli finansowej polsko-niemiecki:1,115
Nowoczesny słownik polsko-niemiecki:53,504
Wielki słownik rolniczy polsko-niemiecki:45,838
Otwarty słownik polsko-niemiecki:56,223